Pátek, 28 října, 2022
události
HomeRekonstrukcePotřebujete poradit s dispozičním řešením interiéru nebo jeho vybavením? Obraťte se na ZF...

Potřebujete poradit s dispozičním řešením interiéru nebo jeho vybavením? Obraťte se na ZF Interiéry

- Reklama -aktualita

Také se vám doslova tají dech, když sledujete pořad, v němž designéři ve spolupráci se stavební firmou promění něčí kuchyni, ložnici nebo třeba obývací pokoj? Chtěli byste mít dům či byt sjednocen do jednoho stylu, moderně zařízen tak, abyste prostor maximálně využili? S tím vším, ale i výrobou nábytku na míru, nebo stavebními úpravami, vám pomůže společnost ZF Interiéry z Teplic.

Spousta služeb na jednom místě

Společnost ZF Interiéry se zaměřuje na vybavení interiérů jednotlivců, rodin i firem. Ať už chcete vybavit klasický byt nebo jiný prostor, poskytne vám kvalitní poradenství. Dopodrobna proberete vaše představy a požadavky tak, aby vám dokázala nabídnout přesně to, co od svého domova nebo firmy očekáváte.

Můžete se spolehnout na precizní zaměření a dokumentování interiéru, aby byla realizace zakázky maximálně úspěšná. Pokud to bude vhodné, společnost vám navrhne provést dílčí změny.

Abyste si dovedli váš budoucí, nový interiér co nejvíc představit a sdělit případné připomínky, ZF Interiéry vytvoří grafické návrhy vnitřních prostorů tak, aby byly patrné jeho proporce, barevné provedení, také grafické návrhy nábytku i dalšího vybavení. Podíváte se na různé barevné kombinace i různé pohledy na interiér, abyste byli s konečným řešením plně srozuměni a mohli se rozhodnout, zda vám návrh zcela vyhovuje.

Potěší vás jistě zakázková výroba nábytku a její celková kvalita. Pečlivé zpracování, kvalitní materiály i rychlost výroby, to vše se podílí na vaší plné spokojenosti s vybavením. Montáž je pak možné provést dle domluvených časů, ať už je to v běžném pracovním týdnu nebo v průběhu víkendu.

Pokud budete mít zájem, ZT Interiéry vám také doporučí spolehlivé firmy, které vám pomohou se stavebními, instalatérskými či elektrikářskými a dalšími pracemi.

Více informací najdete na zf-interiery.cz.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel