Čtvrtek, 27 října, 2022
události
HomeRady a NávodyKde všude můžeme umístit pohovky a gauče, aby nepůsobili nepatřičně?

Kde všude můžeme umístit pohovky a gauče, aby nepůsobili nepatřičně?

- Reklama -aktualita

Také se vám stalo, že jste se setkali s pohovkou třeba na balkoně vašich známých, kteří na ní seděli bez uzardění s tím, že byla vyšisovaná od slunce a x krát promočená a uschlá? Anebo máte krásný gauč u vás v práci na dílně a říkáte si, zda to byl nevhodný svatební dar, dárek od nemilé tchyně nebo má třeba tento gauč vadu, díky níž nemůže být v interiéru bytu? Někde se pohovky a gauče skvěle hodí, ale někde prostě nepatří. Jako třeba v dílně. 

V soukromých i veřejných prostorách?

Pohovky a gauče se hodí téměř do jakýchkoli interiérů. Kupříkladu gauče pro dvě osoby jsou velmi hezké i na recepcích nebo v pokojích hotelů. 

Pokud se podíváme na soukromé byty a domy, hodí se pohovky nebo gauče do obývacích pokojů, studentských pokojů, také na prostorné chodby či odpočivadla schodišť, zvláště, když je zde prostorné okno, kterým můžeme koukat ven. Také pracovna s gaučem působí velmi reprezentativně, zvláště když má kvalitní potah. 

Na veřejných místech lze gauče použít i v administrativních budovách v odpočinkových prostorách nebo v moderně zařízených kuchyňkách. Také čekárny soukromých klinik vypadají dokonale, když je zdobí např. bílé sedačky nebo gauče. 

Vybírejte s ohledem na místo použití

Jestliže chcete malý gauč do vaší ložnice, je naprosto na vás, jaký bude jeho potah. Zřejmě bude hrozit malé riziko znečištění, které se bude špatně čistit. Naopak při umístění do veřejných prostorů, byste měli volit koženku, kůži nebo snadno čistitelný potah, který bude zároveň oděru odolný. 

V případě, že chcete umístit sedačku domů, zvažte i možnost rozložení. Pro občasné hosty se lůžko navíc vždy hodí. 

Kvalitní a cenově dostupné gauče, sedačky, ale také TV stolky, komody, vitríny, zahradní nábytek, židle, stoly a mnohé jiné s padesátiprocentní slevou i větší a dopravou ZDARMA, najdete na signal-nabytel.cz. Přesvědčte se sami a vyberte si dle potřeb.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel