Pondělí, 31 října, 2022
události
HomeMagazínParozábrana šetřící energie

Parozábrana šetřící energie

- Reklama -aktualita

Parotěsná zábrana DELTA®-REFLEX zvyšuje účinnost tepelné izolace až o 10%. Snižuje náklady na vytápění a současně zvyšuje komfort bydlení pod střechou.

Energeticky úsporná parotěsná zábrana DELTA®-REFLEX je vhodná pro novostavby, dodatečné budování podkroví, rekonstrukce, i pro lehké ploché střechy. Zabezpečuje 50% -ní odraz tepla a odkloní až 99% elektromagnetického záření.

Vysoká kvalita materiálu znamená také rychlou návratnost vložené investice. Dlouholeté zkušenosti německého výrobce Dörken na náročném evropském trhu jsou zárukou dlouhodobé spokojenosti stavebníků.

spolehlivá montáž

Čtyřvrstvá fólie DELTA®-REFLEX při montáži nepraská, neláme se, je extrémně pevná a pružná. Jednotlivé vrstvy nelze rozdělit. Skvělé mechanické vlastnosti a vysoký odpor prostupu vodní páry zajistí, aby tepelná izolace zůstala trvale suchá a tím vaše střecha funkční po dlouhá léta.
Z hlediska bezproblémové funkčnosti podkroví je důležité zajistit vzduchotěsnou realizaci. Těsnící program DELTA® zaručuje maximální spolehlivost do nejmenšího detailu. Vhodné příslušenství spolu s parozábranou zajistí dokonalou vzduchotěsnost a poskytne střešní konstrukci potřebnou ochranu.
Montáž parozábrany je rychlá a efektivní.

parozábrana střechy

Příslušenství pro spolehlivé detaily

Bezproblémové fungování střechy po celou živnosti pojistěte systémovým příslušenstvím DELTA®. Získáte tak záruku bezpečného a správného fungování parozábrany a tím i celé střechy na dlouhé období.

Na slepení přesahů parotěsné zábrany DELTA®-REFLEX se používá jednostranně lepicí páska DELTA®-MULTI BAND která disponuje extrémní lepicí silou.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel